Neohodnoceno

Auto Finesse bohatá sada aplikátorů

Bohatá sada aplikátorů na leštění. 

Můžeme doručit do:
23.3.2023
Skladem na prodejně
Značka: AF
1 325 Kč –11 % 1 182 Kč 976,86 Kč bez DPH
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.6 kg
26926352 0673 4DC9 8827 597B5F1F0DFB
1 325 Kč –11 %

 

Auto Finesse Revitalise Pad No:3 Refining Pad je extra měkký pad pro odstranění rýh a škrábanců pro finišující práce s použitím DA (dual action) leštičky. Měkký pad s otevřenou buněčnou strukturou pro použití s dokončovacími leštěnkami. Jeden z nejměkčích pěn na trhu! Červený pad byl navržen tak, aby byl použit s Auto Finesse Revitalise řadou k odstranění jakýchkoliv hologramů po obnově laku. Tento měkký kotouč také funguje perfektně s všemi čistícími leštěnkami a glazurami.

Auto Finesse Revitalise Spot Pad No:1 Restoring Pad je tvrdý kotouč pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky či držáku Handi Puck. Vysoká hustota buněčné otevřené struktury padu s mřížkovaným designem. Pad tak sbírá materiál mrtvé barvy a udrží na povrchu více leštící pasty. Pevná konstrukce pomáhá zajistit, že brusiva jsou rozdělena plně a konzistentně po celé ploše. Tento kotouč je navržena tak, aby pracovala po boku s Auto Finesse Revitalise řadou.

Auto Finesse Revitalise Spot Pad No:2 Polishing Pad je středně tvrdý pad pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky či držáku Handi Puck. Středně vysoká hustota všestranné částečně otevřené buněčné struktury pro sběr odstraněného laku či barvy. Umožňuje leštícím pastám a rozpouštědlům působit mnohem déle na povrchu laku. Žlutý lešticí pad byl navržen tak, aby byl používán po boku Revitalise leštícími sloučeninami. Pomocí Revitalise Pad No:2 lehčeji odstraníte vířivé škrábance na povrchu barvy způsobené hlavně špatnou technikou mytí. Vynikající kotouč pro leštění tvarově složitých oblastí, kam se prostě s velkým kotoučem nejste schopni dostat. Příkladem nárazníky v oblasti mřížek, atd. Použití buď s orbitálními leštičkami s 3" unašečem, nebo pomocí ručního nástavce Auto Finesse Handi Puck.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: