Neohodnoceno

Auto Finesse Ceramic Spray Wax 500 ml rychlý vosk s SiO2

Můžeme doručit do:
29.9.2022
Skladem e-shop
Značka: AF
669 Kč 552,89 Kč bez DPH
Kategorie: VOSKY

Auto Finesse Ceramic Spray Wax 500 ml je tekutý vosk na bázi SiO2 vhodný pro všechny typy laku či folií.

Dopřejte svému laku nebo folii okamžitý hluboký lesk, extrémní chování vůči vodě a ochranu vrstvou SiO2 pomocí Ceramic Spray Wax – super pokročilý nátěr nové generace, který lze nanášet pouhým stříknutím a utěrkou.

Toto pokročilé složení na bázi SiO2, vyvinuté jako finišující nátěr na profesionální úrovni, se okamžitě spojí a vytvoří hladkou, lesklou a ultra hydrofobní keramickou vrstvu pro  dlouho trvající ochranu a hluboký, jasný lesk vozu.

Povlaky SiO2 jsou založeny na oxidu křemičitém (silica), hlavní složce, kterou najdete ve skle. Tato chemická sloučenina se váže na povrchy a vytváří tvrdou vrstvu, která je nepropustná pro vlhkost. Na molekulární úrovni nová vrstva SiO2 vyhlazuje mikroskopické prohlubně v laku nebo vinylu a zanechává dokonale vyrovnanou hydrofobní bariéru, která je na dotyk zcela hladká a neposkytuje molekulám vody a nečistot žádný prostor, na kterém by se mohly uchytit. Díky těmto pokročilým vlastnostem se voda jednoduše sráží z povrchu a částice nečistot se nemohou peně přilepit. Místo toho veškeré nečistoty buď sklouznou, nebo se jednoduše usadí na keramické vrstvě, díky které se vozidlo mnohem snadněji čistí při standardním mytí.

A to není vše. Vzhledem k tomu, že povlaky SiO2 jsou navrženy tak, aby byly dokonale čiré, světlo je schopno procházet bez překážek k vrstvě barvy a poté se rovnoměrně odráží zpět, aniž by se světlo ohýbalo v různých směrech. To způspbuje mnohem hlubší a lesklejší povrch.

Kombinací těchto jedinečných vlastností je produkt na bázi SiO2 schopen udržet jakékoli vozidlo déle čisté, což z tohoto vosku činí úžasnou volbu pro odolnou ochranu laku v kteroukoli roční dobu.

Hlavní znaky Auto Finesse Ceramic Spray Wax 500 ml

  • Jednoduchá aplikace (stříknout a vyleštit)
  • Extra prohlubuje hloubku laku a zvyšuje lesk
  • Skvělé hydrofobní a samočistící vlastnosti
  • Perfektní pro údržbu již nanesených keramických ochran nebo i pro samostatné použití
  • Zabraňuje pevnému přilnutí nečistot k povrchu laku či folie

Postup použití Auto Finesse Ceramic Spray Wax 500 ml

  1. Zajistěte, aby vozidlo bylo čisté a suché před aplikací
  2. Nepracujte na přímém slunci.
  3. Stříkněte lehkou mlhou na vozidlo ze vzdálenosti cca 30-40 cm
  4. Mikrovláknovou utěrkou vyleštěte do vysokého lesku

Objem: 500 ml
Hmotnost: 0.6 kg

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: