Neohodnoceno

Čistič klimatizací Mannol Air Con-Fresh

Čistič klimatizací Mannol Air Con-Fresh

Jedná se o profylaktické činidlo, jenž se používá jako čistič a zároveň i deodorant v klimatizačních a ventilačních zařízeních vozidel.

 

 

Mannol Air-Con Fresh je profylaktické, dezodorizační prostředek pro všechny typy klimatizace ve vozidlech, větracích kanálů nebo podobných provzdušňovacích zařízení vozidel bez demontáže vnitřního filtru. Účinně a rychle odstraňuje nepříjemné pachy, bakterie, plísně a dlouhodobě zabraňuje jejich regeneraci. Zanechává čerstvou, příjemnou vůni. Výrobek zabraňuje alergickým onemocněním.

Před použitím výrobku by měl být povrch výparníku vysušen pomocí ohřívače vozidla. Za tím účelem musí být motor spuštěn. Potom vypněte klimatizaci. Nastavte přepínač teploty na maximum (teplo), systém ohřevu a větrání na nohou a pracujte při maximální rychlosti ventilátoru v režimu recirkulace po dobu 10 minut. Před použitím dobře protřepejte nádobku a umístěte ji do oblasti nasávání recirkulačního systému (obvykle do prostoru pro nohy pro cestující) pomocí vnějšího obalu. Nastavte spínač distribuce vzduchu do středu čerstvého vzduchu (cestující) a horní části (čelní sklo). Poté aktivujte rozprašovací hlavu, dokud nezacvakne. Během doby rozprašování a expozice (přibližně 10 minut) musí být okna a dveře vozidla uzavřeny. Po čištění opět vysušte povrch výparníku při stejném nastavení vytápění a větrání po dobu přibližně 10 minut. Nakonec vypněte motor a ventilaci interiéru vozidla přibližně 10 minut při otevřených dveřích. Používejte dezinfekční přípravky pečlivě. Před použitím si vždy přečtěte informace o štítku a přípravku.

Výrobce: MANNOL 

Balení: 0,2 L
Váha: 0,2 KG
 

použití

odstraňuje nepříjemné zápachy, bakterie, houby a zabraňuje jejich reformování.

 Zanechává čerstvou

a příjemnou vůni. Tento výrobek zabraňuje alergickým onemocněním. 

skladovatelnost

5 let (ideální teplota od 5°C do 25)
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Skladem na prodejně
Značka: MANNOL
138 Kč –28 % 100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Kategorie: !!! Výprodej !!!
Hmotnost: 0.2 kg
Čistič klimatizací Mannol Air Con-Fresh
138 Kč –28 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: