Neohodnoceno

Dvousložkový epoxy tmel na plasty a vlhké spoje (56 g)

Dvousložkový epoxy tmel na opravy poškozených a rozlomených dílů z PVC, hliník, železo, měď, kovy, sklolaminát, sklo, keramika, beton a dřevo.

Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem na prodejně
Značka: PERMATEX
199 Kč –20 % 159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: !!! Výprodej !!!
Dvousložkový epoxy tmel na plasty a vlhké spoje (56 g)
199 Kč –20 %

pičkový průmyslový pevný epoxidový tmel který zasychá a vytvrzuje se pod vodou. Ideální na opravy poškozených a rozlomených dílů z PVC, hliník, železo, měď, kovy, sklolaminát, sklo, keramika, beton a dřevo. Vytváří bílou pevnou hmotu, která se nesmršťuje a odolává vlhkosti, chemickým látkám a teplotám od -40°C do 121°C (krátkodobě až 149°C). Po vytvrzení dosahuje vysoké tvrdosti a opravenou plochu lze mechanicky opracovávat (tzn. brousit, vrtat, natírat atd). Je neškodný při styku s pitnou vodou. Odolnost v tlaku: 63kg/cm2.
POUŽITÍ: 
Před zahájením opravy očistěte poškozené místo od prachu a mastnoty. Pro pevnější spojení zdrsněte plochy brusným papírem. Oddělte přiměřené množství tmelu a hnětením mezi prsty důkladně promíchejte obě složky dokud nezískáte jednobarevnou hmotu. Vytvarujte do žádaného tvaru a ihned nanášejte na požadované místo - tmel začíná tuhnout během 5 minut! Doba tuhnutí je 1 hodina. V případě vlhkého povrchu přidržte 10-15 minut. Přebytečnou hmotu odstraňte vlhkým nožem. Pro dokonalou opravu nechte vytvrdnout minimálně 24 hodin při teplotě 21°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: