Neohodnoceno

Gyeon PPF speciální sada na folie

Gyeon PPF speciální sada na folie. 

Můžeme doručit do:
28.3.2023
Skladem na prodejně
Značka: Gyeon
1 417 Kč –10 % 1 272 Kč 1 051,24 Kč bez DPH
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 1.1 kg
Gyeon PPF speciální sada na folie
1 417 Kč –10 %

Gyeon Q2M PPF Wash 400 ml je koncentrovaný, dekontaminační pH neutrální šampon navržený pro mytí zejména PPF folií. Q2M PPF Wash je dekontaminační šampon schopný rozpustit značné množství polétavé rzi z jakékoliv PPF folie a laku bez nutnosti užití claye. Q2M PPF Wash lze navíc bez obav použít i na jakýchkoliv typech kol, ať už lakovaných, nebo jen leštěných.

Gyeon Q2M PPF Renew 120 ml je unikátní křemičitá leštící pasta na ochranné folieQ2M Renew je tzv all-in-one - zajišťuje údržbu a ošetření lesklého povrchu PPF folie. Jakmile je použit ručně, Q²M PPF Renew poskytne vynikající čisticí schopnosti s ochranným výsledkem. Při použití leštičky se doporučuje pracovat s minimálními až středními otáčkami, díky čemuž dodáte konečnému výsledku  fantastický lesk.

Gyeon Q2M PPF Maintain 400 ml je ochranný sealant na bázi SiO2 pro PPF folie zvyšující hydrofobitu a samočistící schopnosti. Dokonalá údržba PPF folií. Q2M PPF Maintain je vyvinut pro údržbu jakékoliv PPF folie (matné i lesklé). Může být aplikován jak na suchý, tak i mokrý povrch. Po aplikaci se zvýší lesk, prodlužuje se životnost coatingu na ochranné folii, usnadňuje následné mytí a odstranění šmouh. Q2M PPF Maintain lze použít i na vinylové folie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: