Neohodnoceno

Gyeon Q2 Mohs EVO 30 ml keramická ochrana

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Skladem e-shop
Značka: Gyeon
2 269 Kč 1 875,21 Kč bez DPH
Kategorie: SEALANTY

Gyeon Q2 Mohs EVO 30 ml je legendární ochranný keramický povlak nyní v nejvyspělější fluorinem modifikované polysylazinové formuli.

Legendární povlak Q² MOHS EVO byl zcela přepracován a nyní představuje světově první použití technologie fluorinem modifikovaného polysylazanu v automobilovém průmyslu.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE Q2 Mohs EVO 30 ml

Q² Mohs EVO poprvé používá fluorinem modifikovaný polysilazan v automobilovém průmyslu. Proč je to tak důležité? Modifikace polysilazanů v prekurzorových fázích přináší obrovské výhody na všech úrovních. Trvanlivost, chemická odolnost nebo snadné použití. Úžasně snadná aplikace a setření, přesto extrémně chemicky odolná. Hladká a hladká, přesto velmi odolná. Lesk a extrémní hydrofobnost jsou jen přidanou hodnotou.

Gyeon Q2 Mohs EVO a 30 ml = 50 ml

Klasický Q² Mohs byl známý jako vícevrstvý produkt. Jeho verze EVO to mění a nyní umožňuje jednoduchou a velmi přímočarou aplikaci pouze s jednou vrstvou. Díky receptuře, ale také díky Q²M Coating Applicator, 30 ml EVO formule odpovídá minimálně 50 ml vysloužilého klasického produktu. Přesto poskytuje mnohem lepší výkon. Při vrstvení je pak výkon tohoto povlaku takřka nepřekonatelný.

Žádná garáž? S Gyeon Q2 Mohs EVO žádný problém!

Všechny receptury EVO lze aplikovat venku. Jen zajistěte stabilní podmínky, nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Prostě jen sledujte předpověď počasí! Nátěr by neměl během prvních 12 hodin po aplikaci navlhnout. To je vše..

Spotřeba na jedno vozidlo v jedné vrstvě: 15-25 ml
pH odolnost: 2-11
Odolnost keramické ochrany v jedné vrstvě: 36 měsíců (40 000 km)
Odolnost keramické ochrany ve dvou vrstvách: 48 měsíců (50 000 km)
Odolnost: 5/5
Výsledný finiš: 5/5
Beading: 5/5
Samočistící schopnosti: 5/5

Sada obsahuje:
Gyeon Q2 Mohs EVO 30 ml
Gyeon Q2M Cure 100 ml
Gyeon Q2M Coating Applicator
Gyeon samolepka "#Gyeonized"
Dveřní samolepky potvrzující aplikaci
Aplikační manuál

Oficiální webová prezentace

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: