Neohodnoceno

Gyeon Q2M Glass Set - Bundle Box

Můžeme doručit do:
26.9.2022
Skladem e-shop
Značka: Gyeon
1 469 Kč 1 214,05 Kč bez DPH
Kategorie: VÝHODNÉ SADY

Gyeon Q2M Glass Set - Bundle Box je speciální sada autokosmetiky sestavená výrobcem Gyeon určená pro čištění a ošetření oken.

Bundle box krom standardních přípravků obsahuje i 80 ml balení bonusového produktu. V případě Q2M Glass Set tak naleznete v balení i 80 ml Gyeon Q2M Wetcoat, díky kterému si můžete ošetřit lak svého automobilu po dobu minimálně 3 měsíců.

Gyeon Q2M Glass Set - Bundle Box obsahuje

  1. Gyeon Q2M Glass 500 ml
  2. Gyeon Q2M QuickView 120 ml
  3. 2x Gyeon Q2M Baldwipe 40x40 cm
  4. Gyeon Q2M WaffleDryer 40x40 cm
  5. Gyeon Q2M Wetcoat 80 ml

Specifikace sady autokosmetiky Gyeon Q2M Glass Set - Bundle Box


Gyeon Q2 QuickView 120 ml je rychloaplikační vodoodpudivý povlak, tekuté stěrače na okna s životností nejméně 6 měsíců. Jeho aplikace je otázkou vteřin díky jedinečnému designu lahve a plstěného aplikátoru. Ultratenký kabát Q² QuickView zajišťuje vynikající odpudivost vůči vodě i nečistotám. Zvyšuje viditelnost a bezpečnost za špatných povětrnostních podmínek i bez použití stěračů. Díky svému jedinečnému designu lahve pokryjte čelní sklo během několika sekund. Po aplikaci není nutný žádný jiný přípravek. Důležitá je jen příprava.

Gyeon Q2M Glass 500 ml je čistič pro rychlé, snadné a efektivní čištění všech skleněných ploch. Q²M Glass je dokonalá formulace pro rychlé, snadné a efektivní čištění všech automobilových skleněných povrchů. Odstraňuje mastné zbytky a okamžitě zanechává nerozmazaný povrch. Snadné použití a bezpečné pro použití i v interiéru. Je šetrný pro všechny vnitřní materiály, jako je kůže, vinyl nebo alcantara. Q²M Glass neaplikujte přímo na povrch, ale spíše na mikrovláknovou utěrku vhodnou pro čištění oken. Lze jej použít na plexi nebo polykarbonátových površích, stejně jako na LCD obrazovkách nebo monitorech.

Gyeon Q2M WaffleDryer 40x40 cm je malý sušící ručník z kvalitních, extrémně absorpčních mikrovláken vhodný jak pro sušení, tak i například pro čištění skleněných povrchů. Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M BaldWipe 40x40 cm je jemná mikrovláknová utěrka s krátkými vlákny. Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M WetCoat 80 ml je revoluční sealant ve spreji na bázi SiO2, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut. Q²M WetCoat je okamžitý, brilantně snadno použitelný hydrofobní povlak. Je připraven k použití, což přináší vynikající výsledky v jednoduchém a rychlém procesu nastříkat a opláchnout. Navzdory snadnému použití poskytuje Q²M WetCoat dlouhou chemickou odolnost. Používejte Q²M WetCoat pouze na mokrém a chladném povrchu. Výrobek nikdy nepoužívejte na přímém slunci. Pokud chcete výrobek používat v teplém nebo horkém klimatu, pracujte po sekcích.

Oficiální webová prezentace

Cena za kompletní kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: