Neohodnoceno

Gyeon Q2M WaffleDryer 40x40 cm sušící ručník

Můžeme doručit do:
3.10.2022
Skladem e-shop
Značka: Gyeon
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: SUŠÍCÍ RUČNÍKY

Gyeon Q2M WaffleDryer 40x40 cm je malý sušící ručník z kvalitních, extrémně absorpčních mikrovláken vhodný jak pro sušení, tak i například pro čištění skleněných povrchů.

Všechna Gyeon mikrovlákna jsou vyvinuta tak, aby vyhovovala nabízeným produktům. V závislosti na povrchu jsou mikrovlákna Q²M výborná pro aplikaci keramických coatingů, stírání detailerů nebo vysoušení vozidel. Všechny ručníky poskytují maximální výkon a nejvyšší životnost.

Gyeon Q2M WaffleDryer 60x40 cm sušící ručník

Hlavní benefity Gyeon Q2M WaffleDryer 40x40 cm

Gyeon Q²M WaffleDryer je tou nejlepší volbou a je dodáván ve třech velikostech - velký WaffleDryer 60x80 cm pro sušení karoserie a všech plastových / skleněných povrchů, poté praktická velikost WaffleDryer 40×60 cm, ideální pro všechny menší a těžko přístupné díly a ná závěr 40x40 cm perfektní pro dosušovací práce v jakékoliv oblasti nebo pro čištění oken. Všechny 3 varianty jsou vyrobeny ze stejné vysoce kvalitního, velmi savého mikrovlákna, což umožňuje rychlé a účinné sušení, ale také sušení bezpečné! Snažili jsme se najít nejlepší strukturu, aby ručník nezanechal vůbec žádné pruhy. Malý Q2M WaffleDryer je také ideální pro čištění skleněných povrchů.

POKYNY PRO ÚDRŽBU
Praní v pračce, maximálně 30°C. Nesušte v sušičce. Nežehlit. Nebělit.

Velikost: 40x40 cm

Hmotnost: 0.2 kg

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: