Neohodnoceno

HERRENFAHRT CLAY BAR - CLAYOVACÍ GUMA

Momentálne nedostupné
Značka: HERRENFAHRT
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Kategorie: CLAY BARY

Herrenfahrt CLAY BAR

Perfektní řešení pro odstranění i těch nejnáročnějších zbytků nečistot z laku vašeho automobilu.

Obsahuje 100 g

Snadno odstraňuje i ty nejodolnější částice nečistot

Váže na sebe nečistoty jako magnet

Nechá lak vozidla znatelně hladší

Clay Bar HERRENFAHRT je perfektním řešením pro odstranění i těch nejodolnějších zbytků nečistot z laku vašeho automobilu.

Tato čisticí guma odstraní cokoli, od zbytků asfaltu přes pryskyřici ze stromu, prach z brzd, poletavou rez, nebo hmyz.

Vyrobeno k použití společně s HERRENFAHRT Cleansing Extract. Při společném použití produktů dosáhnete těch nejlepších výsledků a zároveň připravíte lak na leštění, příp. konzervaci. Použití:

Před použitím Clay Baru zbavte své vozidlo nečistot umytí celého vozidla 2 kyblíkovou metodou. Utrhněte si Clay Bar tak, aby se vešel do dlaně a zahřejte jej promačkáním (dosáhnete flexibility CLAY BARUu). Před čištěním a během čištění naneste na lak CLEANSING EXTRAKT od HERRENFAHRT, případně destilovanou vodu smíchanou se šamponem AUTO BATH od HERRENFAHRT. Oba tyto přípravky zajišťují lubrikaci. Čistěte lak s clayem pohybem vodorovně a následně svisle (do kříže) s mírným tlakem a podélnými pohyby (neměly by zůstat žádné skvrny od CLAY hmoty). Povrch osušte utěrkou HERRENFAHRT. Důležité: Clay Bar po použití uložte zpět do sklenice, kde bude voda, aby nedošlo k vyschnutí. Po každé aplikaci vyměňte vodu za čerstvou. Při pravidelném používání nepoužívejte déle než 8 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: