Neohodnoceno

K2 AURON LEATHER CLEAN & CARE SET - čistící sada k čištění kůže

K2 AURON LEATHER CLEAN & CARE SET - čistící sada k čištění kůže, !!!NENÍ VHODNÉ PRO ALCANTARU A SEMIŠ!!!

Kůže je jedním z nejušlechtilejších materiálů používaných v interiéru vozidla - má vliv na prestiž a pohodlí při používání. Nezáleží na tom, zda jste si koupili auto dnes nebo možná před několika lety - pokud je uvnitř čalounění kůže, vždy je dobré se o něj starat.

Proto jsme vytvořili jedinečnou sadu K2 Auron.

 

 

Jaké jsou hlavní výhody po použití sady K2 Auron?

  • prodloužená životnost koženého čalounění
  • vyšší odolnost proti oděru, škrabání a praskání
  • větší pohodlí při používání vozidla
  • pomalejší odpisy automobilů způsobené časovým faktorem

 

Sada K2 Auron obsahuje čtyři vynikající produkty určené pro údržbu měkkosti, originální, matné obnovení vzhledu a ochranu proti oděru a praskání koženého čalounění. Důvodem použití jak vynikající složení produktu, aby byla zajištěna optimální účinnost a zároveň snadné použití. Sada K2 Auron pomáhá udržovat čalounění vašeho vozidla velmi jednoduchým způsobem.

 

 

Sada K2 Auron obsahuje:

  • K2 Auron Cleaner - jemný a neuvěřitelně účinný čistič pěny na kůži v láhvi se speciálním pěnovým aplikátorem. Vhodné pro pravidelné používání díky neutrální PH. Neovlivňuje ochrannou vrstvu kůže. Poskytuje matný vzhled kůže a obnovuje původní barvu.
  • K2 Auron Protectant - chrání kůži před oděrem, praskáním a také absorpcí potu rukou (v případě koženého volantu). Poskytuje měkkost a pružnost kůže, díky čemuž je odolnější vůči poškození.
  • K2 Auron Brush - čisticí kartáček s měkkými štětinami, určený k čištění jemných kožených čalounění nebo materiálů. Vyrobeno z nejkvalitnějších komponentů s pevným designem. Dokonale čistí i ty nejnáročnější kožené povrchy. Nepoškozuje kožený povrch, nezanechává pruhy a dokonale padne do ruky.
  • K2 Microfiber - univerzální, laserem řezané, nafouklé mikrovlákno pro jemné čištění a sušení různých povrchů, jako jsou kůže, plasty nebo barvy. Perfektně pohlcuje vodu, a proto může být vysoce vyhrazen i pro sušení kůže.

 

Užitečné informace : Aby se vaše kožené čalounění udržovalo v optimálním stavu, doporučuje se pravidelně čistit a chránit sadu K2 Auron (jednou za 3 měsíce). Pro těžce poškozenou nebo velmi špinavou kůži použijte sadu K2 Auron Strong s pokročilým čisticím výkonem.

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem e-shop
Značka: K2
620 Kč 512,40 Kč bez DPH
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.5 kg

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: