Neohodnoceno

K2 GRAVON LITE 30 ml

Popis

K2 Gravon Lite je nejjednodušší a nejrychlejší keramický nátěr, který chrání lak proti poškrábání, nečistotám, UV záření a dalším vnějším vlivům. Tento nátěr lze nanášet ve vrstvách, což zvyšuje ochranu s každou další vrstvou po dobu až 2 let.

Keramický povlak je vynikající alternativou k automobilovým voskům a díky jeho vynikajícím vlastnostem odpuzujícím nečistoty lze snížit frekvenci mytí.

Na rozdíl od vosků nelze keramický povlak omyt chemickými látkami, proto se jedná o nejtrvanlivější známý způsob ochrany barvy. Jedinou možností, jak odstranit povlak, je strojní leštění. Keramický povlak také chrání před graffiti, nanesená barva se nelepí na povrch a lze ji snadno odstranit.

 

Produkt K2 Gravon Lite 30 ml stačí k nanesení 2 vrstev laku (v závislosti na velikosti vozu).

 

Sada obsahuje K2 Gravon Lite 30 ml + aplikátor + 2 ubrousky.

 

JAK POUŽÍVAT:

 

I. Optimální podmínky aplikace

Aplikujte uvnitř nebo ve stínu.

 

II. Příprava povrchu

Umyjte a důkladně osušte lak, povrch by měl být zbavený nečistot.

 

III. aplikace

Před nanesením keramického nátěru by měl být povrch důkladně odmaštěn pomocí odstraňovače K2 Klinet pomocí mikrovlákna - např . Mikrovlákna  K2 Bona . Lahvičku důkladně protřepejte a aplikujte 6 - 8 kapek do suché tkáně zabalené na aplikátoru. Aplikujte napříč, maximálně na 2 prvky najednou. Po 5 - 10 minutách od aplikace povrchy vyleštěte mikrovláknem (vyšší teplota zkracuje dobu schnutí, nižší teplota - prodlužuje). Nenechte povlak zaschnout na laku. Po nanesení a vyleštění první vrstvy počkejte min. 1 hodinu a použít další

 

IV. Po aplikaci

Neumývejte auto žádnými chemikáliemi po dobu následujících 7 dnů. 

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem na prodejně
Značka: K2
250 Kč 206,61 Kč bez DPH
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 0.05 kg

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: