Neohodnoceno

K2 MAGIC BAND - opravárenská páska

K2 MAGIC BAND - opravárenská páska

Profesionální opravná a těsnící páska. Vhodná na všechny opravné a těsnicí práce v dílně, průmyslu a v domácnosti. Natáhne se více než 3-krát. Nepraská. Může být použita na znečištěných a vlhkých površích, nerozpadne se na prudkém slunci, ani na mraze. Poskytuje silné, vodotěsné a hermetické těsnění. Po odstranění nezanechá stopu. Je odolná vůči extrémním provozním podmínkám.

Rozsah provozních teplot při práci s páskou: od -54 ° C do + 260 ° C.

 Stálost při roztažení: 5 Mpa (700 PSI) - odolnost na radiaci UV :, dielektrická pevnost: 16 kV / nm; odolává kyselinám, palivům, mořské vodě, olejům a chemikáliím.

 POUŽITÍ: odvinout potřebnou délku červené pásky. Oddělit od ochranné fólie. Začátek pásky je nutné pevně zatlačit na povrch a začít ovíjení vrstev s přesahem 2/3 šířky pásky. Během ovíjení je nutné pásku silně natahovat. Její délka se zvětší až 3 krát. Odtrhnout pásku od role a navinout ji až do konce.

 Speciální aplikace: AUTO-MOTO: Okamžitá oprava těsnosti chladicího systému, výfukového systému a instalace kabelů. PRŮMYSL: Izolace elektrických kabelů, utěsnění hydraulických spojek, páska na ovíjení rukojetí a madel, maskovací páska. LODĚ A ČLUNY: Opravy pod vodou, ovíjení lanových koncovek, trubek a nárazníků.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem na prodejně
Značka: K2
200 Kč –30 % 140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: !!! Výprodej !!!
B304
200 Kč –30 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: