Neohodnoceno

K2 SIGMA PRO 1L

K2 SIGMA PRO 1L

K2 SIGMA PRO  - lesk a ochrana, ochrana a lesk - originální, perfektní kombinace. Směs vzácných olejů, syntetických polymerů a živin, složená ve trojici mistrů, která dává neobvykle lesk a neobvykle hlubokou, nekonečnou černou - účinek mokré pneumatiky.

Lesklý ochranný obvaz pro pneumatiky  K2 SIGMA PRO byl vytvořen proto, aby potěšil uživatele výsledkem a poskytl pneumatice dokonalý vzhled a zároveň chránil před poškrábáním, praskáním a stárnutím. Hydrofobní vrstva vytvořená na pryžovém povrchu chrání před negativními atmosférickými faktory a znečištěním vozovky.

Jedná se o účinnou bariéru proti škodlivému UV záření, která v závislosti na vnějších podmínkách trvá až několik týdnů. Produktový vzorec byl sestaven pro zajištění vysokého výkonu a pohodlí. Mírně gelová konzistence obvazu umožňuje snadno dosáhnout jakýchkoli dutin, záhybů a perforací pneumatiky. Lesklý nebo jemný saténový povrch. Konečný výsledek závisí na způsobu použití produktu.

Bez lapování zanechává K2 SIGMA PRO vysoký lesk. Po otření šaty z mikrovlákna poskytuje jemný saténový povlak. Práce s produktem je zpříjemněna jemnou vůní šťavnatých třešní ve vzduchu.

K2 SIGMA PRO  je produkt, do kterého se zamilujete.

Můžeme doručit do:
31.5.2023
Skladem e-shop
Značka: K2
350 Kč 289,26 Kč bez DPH
Kategorie: E-SHOP
Hmotnost: 1.1 kg

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: