Neohodnoceno

MANNOL Contact Adhesive 125ml MANNOL 9827

MANNOL Contact Adhesive 125ml MANNOL 9827

Jednosložkové kontaktní lepidlo pro rychlé a pevné lepení plastů, gumy, kůže, plstí, korku a kovu. Díky své vysoké elasticitě, odolnosti vůči agresivnímu prostředí, rychlému odpařování je ideální pro použití při opravách automobilů a v domácnosti. Slepované povrchy musí být suché, čisté a odmaštěné. Naneste tenkou vrstvu lepidla na slepované plochy a nechte ho asi 15 minut vyschnout. Poté okamžitě stlačte silou slepované díly. Oprava po slepení není možná. Tlak určuje pevnost adheze, nikoliv dobu trvání.

Můžeme doručit do:
2.2.2023
Skladem na prodejně
Značka: MANNOL
83 Kč –37 % 52 Kč 42,98 Kč bez DPH
Kategorie: !!! Výprodej !!!
MANNOL Contact Adhesive 125ml MANNOL 9827
83 Kč –37 %

VAROVÁNÍ: Hořlavé, skladujte na dostatečné vzdálenosti od otevřeného ohně a jiných tepelných zdrojů. Nekuřte. Nevylívat do kanalizace. Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Používejte v dobře větraných prostorách při teplotách od 5 do 50 stupňů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívat na POLYSTRYREN A UMĚLOU KŮŽI.

DOBA POUŽITELNOSTI JE 5 LET OD DATA VÝROBY.

CHRAŇTE PŘÍRODU, VÝHYBEJTE SE STYKU LEPIDLA S POVRCHEM TĚLA. POUŽÍVEJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. V PŘÍPADĚ ZASAŽENÍ OČÍ A ÚST JE IHNED PROPLÁCHTĚTE VODOU A V PŘÍPADĚ POTŘEBY VYHLEDEJTE LÉKAŘE. K ODSTRANĚNÍ Z POKOŽKY POUŽIVEJTE MÝDLO. POUŽITÉ LEPIPLO LIKVIDUJTE VE SPECIÁLNĚ K TOMUTO URČENÝCH MÍSTECH. NEVYLÍVEJTE DO KANALIZACE, PŮDY A VODOJEMŮ,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: