Neohodnoceno

Osvěžovač vzduchu Paradise Air Organic Air Freshener, vůně Powder

Originální americký osvěžovač vzduchu s pevnou náplní, v praktické, malé plechovce, který provoní Vaše auto, byt i kancelář. Součástí plechovky je také plastové víčko s regulátorem, kterým můžete jednoduše měnit intenzitu vůně.

Všechny produkty Paradise Air jsou "made in USA"!

Můžeme doručit do:
2.2.2023
Skladem na prodejně
Značka: Paradise Air
119 Kč –34 % 79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Kategorie: V PLECHOVCE
VŮNĚ: Powder
Osvěžovač vzduchu Paradise Air Organic Air Freshener, vůně Powder
119 Kč –34 %

Originální název: Paradise Air Organic Air Freshener: Powder

Zapomeňte na osvězovače vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po několika dnech. Luxusní, smyslné a intenzivní vůně Paradise Air jsou tu aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající přijemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři.

Každá plechovka vůně Paradise Air Organic obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem.

Vzhledem k pevné konzistenci osvěžovače Paradise Air také nehrozí – jako u obdobných produktů tvořených nádobkou s parfémem – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že tyto produkty Paradise Air jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodnímu původu plně biologicky odbouratelný.

 

Klasifikace látek a směsí dle nařízení CLP

VAROVÁNÍ

Obsahuje: 4-tert-butylcyclohexylacetát, methyl ionon (směs izomerů), 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyd, kumarin, piperonal, nerol, geraniol
Může vyvolat alergickou kožní reakci. 
Zamezte vdechování prachu. Kontaminovaný pracovní oděv neodnášejte z pracoviště. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte. Odstraňte obsah/obal podle místních/regionálních/státních/mezinárodních předpisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: