Neohodnoceno

Castrol Fork Oil Synthetic 5W 500ml

Tlumičový olej Castrol Fork Oil Synthetic 5W 500ml

Castrol Synthetic Fork Oil SAE 5W je vysoce výkonný syntetický olej určený pro teleskopické vidlice a tlumiče silničních i terénních motocyklů. Jeho syntetický základový olej a přirozeně vysoký viskozitní index poskytují vynikající tlumící účinky zamezující poklesu výkonu v širokém teplotním rozmezí. Castrol Synthetic Fork Oil SAE 5W má velmi dobrou odlučitelnost vzduchu zamezující poklesu výkonu tlumících účinků za nejobtížnějších podmínek vyskytujících se například při závodech. Castrol Synthetic Fork Oil SAE 5W zajišťuje dokonalé tlumící vlastnosti a umožňuje dobrou a hladkou funkci zavěšení kol.

Můžeme doručit do:
13.6.2024
Skladem na prodejně
Značka: CASTROL
155 Kč –12 % 135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Kategorie: !!! Výprodej !!!
Castrol Fork Oil Synthetic 5W 500ml
155 Kč –12 %

Castrol Synthetic Fork Oil je syntetická kapalina vytvořená pro poskytování optimálního tlumícího výkonu ve všech zavěšeních kol silničních i terénních motocyklů. Její syntetická základní složka a přirozeně vysoký viskozitní index poskytují vynikající tlumicí účinky zamezující poklesu výkonu v širokém teplotním rozmezí.

Castrol Synthetic Fork Oil má schopnost rychlého vylučování vzduchu zamezující poklesu výkonu tlumicích účinků za nejobtížnějších podmínek vyskytujících se například při závodech. Castrol Synthetic Fork Oil zajišťuje dokonalé tlumící vlastnosti a umožňuje dobrou a hladkou funkci zavěšení.

Použití:

Castrol Synthetic Fork Oil je vhodný do tlumičů jako silničních, tak i terénních motocyklů. Pro správnou aplikaci nahlédněte do uživatelské příručky Vašeho motocyklu nebo skútru.

Výhody:

Castrol Synthetic Fork Oil nabízí následující výhody:

  • vynikající tlumicí výkon v širokém rozsahu
  • rychlé vylučování vzduchu pro špičkovou ochranu proti poklesu výkonnosti
  • ochranu komponent tlumicích jednotek proti opotřebení pro dlouhou životnost
  • ochrana všech vnitřních součástek proti korozi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: