Náš příběh

Jmenuji se Nela Křižáková, a ráda bych vám představila naší firmu Krots.cz, která vznikla v roce 2022 a zabývá se detailingem, prodejem autokosmetiky a značkové chemie. Její příběh se ale začal v roce 2019, kdy jsem se rozhodovala, kde budu po rodičovské dovolené pracovat. Do firmy, kde jsem pracovala jako inženýrka chemie, kterou jsem vystudovala v Pardubicích, se mi vracet moc nechtělo a rozhodnuto bylo, když mé pracovní místo zrušili. Založila jsem si malý e-shop (allforcars.cz) s autodoplňky s tím, že budu balit pár balíků denně a budu mít spoustu času na děti a manžela :-D

Jenže slovo dalo slovo a během jednoho roku se tento e-shop rozrostl na docela veliký internetový obchod o desetitisících produktech, který jsem přestala už sama stíhat a také kvůli nutnosti většího skladu jsem otevřela kamenný obchod a začala k sobě hledat stejně naladěné lidi.

 

Velkou částí tohoto e-shopu a prodejny byla i autokosmetika, o kterou jsme se začali intenzivně zajímat. Abychom mohli co nejlépe poradit svým zákazníkům, tak jsme ji samozřejmě museli i zkoušet na svých autech. Nakonec se to stalo naším koníčkem, a chtěli jsme své znalosti prohlubovat, také z toho důvodu, že se na nás začalo obracet více a více zákazníků. Dokonce jsme začali spolupracovat i s myčky a detailery, se kterými jsme byli v denním kontaktu a vyměňovali si své zkušenosti. To nás dovedlo k tomu, že jsme si vytvořili malou garáž, abychom měli i potřebné podmínky. Již v tomto období jsme prošli několika náročnými školeními, abychom své získané zkušenosti prohloubili a zároveň navázali intenzivnější spolupráci s firmou FLEX, která je špičkou na trhu nejen v leštičkách, ale především nabízí široký a kvalitní sortiment nářadí a jejich servis je bezkonkurenční.

 

To vše navazovalo k tomu, že po nějakém čase se na nás začali obracet i lidé s tím abychom jim auta nejen ošetřili sealanty, vosky popřípadě keramickou ochranou, ale začali jim i čistit a ošetřovat interiéry. Detailing se stal naším denním chlebem a my zjistili , že pokud chceme tuto práci dělat na 100 procent, musíme se vydat pouze cestou detailingu.  Z tohoto důvodu jsem v roce 2022 eshop prodala a rozhodla se zaměřit pouze na detailing a výrobky s ním spojené a tak vzniklo nové a zároveň první detailingové centrum v Rožnově pod Radhoštěm - Krots detailing art (krots.cz) na ulici Svazarmovská 865 (1. Máje 865). Jsme držiteli certifikátu FLEX EXPERTS na leštění a renovaci laku a KOCH CHEMIE pro profesionální aplikaci a užití autokosmetiky.

Nabízíme: Mytí a čištění exteriéru a  interiérů v různých programech i firemních: tepování sedaček, koberečků a kufru, parní čištění celého interiéru, čištění palubní desky a středového tunelu včetně všech ovládacích prvků, čištění mezidveřních prostorů, čištění pedálů, oživení a impregnace gumových těsnění, vysátí interiéru včetně kufru, čištění stropnice parní technologií nebo chemií, čištění bočních sloupků, ošetření vnitřních a venkovních plastů, čištění a impregnace kůže, vyleštění oken a zrcátek, provonění interiéru parfémem, čištění chromových částí aut a motorek pomocí páry, parní čištění kol, impregnace pneumatik, chemická dekontaminaci laku (odstranění hmyzu, poletavé rzi, asfaltu atd.),  mechanická dekontaminace - clayování, renovace světlometů mechanicky nebo pomocí chemie, leštění a renovace laku, keramické ochrany laku, keramická ochrana kol, keramická ochrana kůže, keramická ochrana oken, ošetření vosky, sealanty a detailery, dekarbonizace, čištění a dezinfekce klimatizace, aplikace tekutých stěračů, odstranění samolepek z aut, polepy aut, prodej značkové i profesionální autokosmetiky.

 

 

Mám štěstí, že denně dělám práci, která je zároveň vášní i koníčkem a jako největším bonusem je to, že mám kolem sebe tým lidí, kteří jsou na stejné vlně, a chceme společnými silami se v této oblasti nadále více zdokonalovat a získávat zkušenosti, jen tak můžeme nabídnout dobře odvedenou práci, protože práce musí člověka bavit a musím ji dělat s láskou.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení