Náš příběh

Jmenuji se Nela Křižáková, a ráda bych vám představila naší firmu Krots.cz, která vznikla v roce 2022 a zabývá se detailingem, prodejem autokosmetiky a značkové chemie. Její příběh se ale začal v roce 2019, kdy jsem se rozhodovala, kde budu po rodičovské dovolené pracovat. Do firmy, kde jsem pracovala jako inženýrka chemie, kterou jsem vystudovala v Pardubicích, se mi vracet moc nechtělo a rozhodnuto bylo, když mé pracovní místo zrušili. Založila jsem si malý e-shop (allforcars.cz) s autodoplňky s tím, že budu balit pár balíků denně a budu mít spoustu času na děti a manžela :-D

Jenže slovo dalo slovo a během jednoho roku se tento e-shop rozrostl na docela veliký internetový obchod o desetitisících produktech, který jsem přestala už sama stíhat a také kvůli nutnosti většího skladu jsem otevřela kamenný obchod a začala k sobě hledat stejně naladěné lidi.

 

Velkou částí tohoto e-shopu a prodejny byla i autokosmetika, o kterou jsme se začali intenzivně zajímat. Abychom mohli co nejlépe poradit svým zákazníkům, tak jsme ji samozřejmě museli i zkoušet na svých autech. Nakonec se to stalo naším koníčkem, a chtěli jsme své znalosti prohlubovat, také z toho důvodu, že se na nás začalo obracet více a více zákazníků. Dokonce jsme začali spolupracovat i s myčky a detailery, se kterými jsme byli v denním kontaktu a vyměňovali si své zkušenosti. To nás dovedlo k tomu, že jsme si vytvořili malou garáž, abychom měli i potřebné podmínky. Již v tomto období jsme prošli několika náročnými školeními, abychom své získané zkušenosti prohloubili a zároveň navázali intenzivnější spolupráci s firmou FLEX, která je špičkou na trhu nejen v leštičkách, ale především nabízí široký a kvalitní sortiment nářadí a jejich servis je bezkonkurenční.

 

To vše navazovalo k tomu, že po nějakém čase se na nás začali obracet i lidé s tím abychom jim auta nejen ošetřili sealanty, vosky popřípadě keramickou ochranou, ale začali jim i čistit a ošetřovat interiéry. Detailing se stal naším denním chlebem a my zjistili , že pokud chceme tuto práci dělat na 100 procent, musíme se vydat pouze cestou detailingu.  Z tohoto důvodu jsem v roce 2022 eshop prodala a rozhodla se zaměřit pouze na detailing a výrobky s ním spojené a tak vzniklo nové a zároveň první detailingové centrum v Rožnově pod Radhoštěm - Krots detailing art (krots.cz) na ulici Svazarmovská 865 (1. Máje 865). Jsme držiteli certifikátu FLEX EXPERTS na leštění a renovaci laku a KOCH CHEMIE pro profesionální aplikaci a užití autokosmetiky.

Nabízíme: Mytí a čištění exteriéru a  interiérů v různých programech i firemních: tepování sedaček, koberečků a kufru, parní čištění celého interiéru, čištění palubní desky a středového tunelu včetně všech ovládacích prvků, čištění mezidveřních prostorů, čištění pedálů, oživení a impregnace gumových těsnění, vysátí interiéru včetně kufru, čištění stropnice parní technologií nebo chemií, čištění bočních sloupků, ošetření vnitřních a venkovních plastů, čištění a impregnace kůže, vyleštění oken a zrcátek, provonění interiéru parfémem, čištění chromových částí aut a motorek pomocí páry, parní čištění kol, impregnace pneumatik, chemická dekontaminaci laku (odstranění hmyzu, poletavé rzi, asfaltu atd.),  mechanická dekontaminace - clayování, renovace světlometů mechanicky nebo pomocí chemie, leštění a renovace laku, keramické ochrany laku, keramická ochrana kol, keramická ochrana kůže, keramická ochrana oken, ošetření vosky, sealanty a detailery, dekarbonizace, čištění a dezinfekce klimatizace, aplikace tekutých stěračů, odstranění samolepek z aut, polepy aut, prodej značkové i profesionální autokosmetiky.

 

 

Mám štěstí, že denně dělám práci, která je zároveň vášní i koníčkem a jako největším bonusem je to, že mám kolem sebe tým lidí, kteří jsou na stejné vlně, a chceme společnými silami se v této oblasti nadále více zdokonalovat a získávat zkušenosti, jen tak můžeme nabídnout dobře odvedenou práci, protože práce musí člověka bavit a musím ji dělat s láskou.

Těšíme se na vaší návštěvu.