Neohodnoceno

Imao "Soirée á MIAMI" CAR PERFUME

Dopřejte vašemu vozu unikátní vůní z řady Imao Parfums a vytvořte si v autě atmosféru oblíbených turistických destinací.

Můžeme doručit do:
13.6.2024
Skladem e-shop
Značka: imao
110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Kategorie: NA ZAVĚŠENÍ
VŮNĚ: Soirée á MIAMI

Dopřejte vašemu vozu unikátní vůní z řady Imao Parfums a vytvořte si v autě atmosféru oblíbených turistických destinací. Podmanivé vůně Imao Parfums vám připomenou okamžiky z letní pláže a z jízdy vaším vozem se stane nezapomenutelný zážitek. Kvalitní francouzské parfémy osvěžovačů vzduchu IMAO uspokojí i ty nejnáročnější klienty s vytříbeným vkusem.

 

Složení parfému: Osvěžovač Imao CAR PERFUME "Soirée á MIAMI" je exkluzivní vůně s jodizovanými a slavnostními tóny, které vás zavedou do ulic Miami. Obsahuje mořské tóny, levanduli, dřevité a pižmové aroma. Neobsahuje alkohol. Balení: Parfémovaná pryskyřícová karta osvěžovače je uložena v plastovém a papírovém obalu.

 

Návod k použití: Vyjměte parfémovanou kartu z obalu a zavěste ji na zpětné zrcátko nebo na jiné místo tak, aby visela volně a nebránila řidiči ve výhledu Dejte pozor, aby nedocházelo ke kontaktu osvěžovače s textilem, jemnými povrchy, kůží, plasty apod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: