Neohodnoceno

Meguiar's Hair & Fibre Removal Brush - detailingový kartáč na odstranění vlasů a chlupů

Odstranění chlupů a vlasů z interiéru Vašeho auta, ale nejen odtud, nikdy nebylo jednodušší! Meguiar's Hair & Fibre Removal Brush to zvládne rychle a efektivně!

Můžeme doručit do:
23.2.2024
na skladě
Značka: Meguiar's
419 Kč 346,28 Kč bez DPH
Kategorie: KARTÁČE A ŠTĚTCE
Pro použití na: interiér

Kartáč pro odstranění chlupů a vlasů Meguiar's Hair & Fibre Removal Brush zachytává nečistoty díky magnetickému náboji, který vzniká při kontaktu jeho gumových štětin s čalouněním či kobercem. Tento náboj přitahuje záporně nabité částice, v tomto případě chlupy a vlasy, ke kartáči a ty tam zůstávají až do té doby, než je z kartáče sami odstraníte.

Ve svém autě tak už nebudete muset trávit hodiny pracným odstraňováním těchto nečistot. I ve svém domě však můžete použít náš kartáč, např. na úklid vlasů z nábytku či podlahy.

Když potřebujete gumový kartáček vyčistit, prostě jen rukou odstraňte všechny nachytané chlupy a vlasy. Díky jejich shlukování na štětinách v průběhu čištění to bude hračka.

Celý kartáč je vyroben z gumy a má štětiny uzpůsobeny různým směrem, abyste vyčistili i ta nejhůře dostupná místa a zákoutí.

Delší štětiny kartáče použijte na koberce a delší tkaniny, zatímco krátké štětiny volte na výplně dveří či sedaček.

Pokud budete kartáč potřebovat důkladně vyčistit, postačí Vám mýdlo a voda. Pak už ho jen necháte uschnout a můžete jej opět použít.


Tip pro čištění čalounění od chlupů a vlasů:

  • Gumovým kartáčem vykartáčujte znečištěný povrch. Tím odstraníte drtivou většinu chlupů a vlasů.
  • Následně použijte D101 Meguiar's All Purpose Cleaner nebo G9416 Meguiar's Carpet & Interior Cleaner, kterými pomůžete odstranit znečištění i drobné chloupky, které v prvním kroku samotný gumový kartáč nestihl zachytit.

Tímto rychlým dvoukrokovým postupem zbavíte čalounění, koberce a další povrchy všech zbytků chlupů a vlasů.


Technické parametry:

  • Celková délka štětce: cca 28 cm
  • Délka štětin: cca 6 mm / 20 mm
  • Štětiny: gumové
  • Použití: interiér
  • Materiál těla: guma (neobsahuje žádné kovové části!)

Naše společnost Escape6 s.r.o. je výhradním dovozcem špičkové americké autokosmetiky Meguiar's do České republiky a na Slovensko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: