VOSKY

Vosky (přírodní a syntetické)

Přírodní vosk se bude více lesknou za cenu nižší výdrže a naopak. Potom jsou vosky hybridní, které obsahují jak přírodní karnaubu, tak syntetické přísady. Vosky zpravidla seženete v menších balení, kterými ošetříte jedno dvě auta v pár vrstvách, a potom zhruba po čtvrt kilových plechovkách, které máte na mnoho let. Pokud chcete experimentovat, vyzkoušejt vzorky nebo menší balení.
Jaký vosk si vybrat? Obyčejný vosk vydrží třeba jenom 2-3 měsíce (při přiživování šampony a detailery potenciálně i déle), ale efekt lesku dodá krásný. Kouzlo přírodního vosku je především v samotné aplikaci – krásně voní, nemusíte hlídat, kdy ho rozleštit.
Pokud to nechcete příliš řešit a voskovat každý třetí měsíc, je syntetický vosk vhodnější volbou díky jeho delší výdrži, a aplikace většinou není náročná, dáváte jen tenoučkou vrstvu. Pokud nevíte, jak se Váš konkrétní vosk chová, nikdy neuškodí si to prvně vyzkoušet na malém kousku.
My raději pracujeme se syntetickými vosky, protože vytvoří s povrchem vazbu, která je samozřejmě odolnější a to nám jde.

Nejprodávanější

Cena

914915
1914915

Značky

Objem

Položek k zobrazení: 1
1 položek celkem